Футбольный клуб СНВ (Киев)

ФФзК. 7 тур. СНВ - MOdas - 3:4

gettach1_2.jpgВ борьбе за вторую строчку Первой лиги чемпионата Киева по футзалу футболисты нашей команды "Свет на Востоке" показали 100-процентную самоотдачу и вполне могли рассчитывать на победу. Ошибка арбитра и расконцентрированность на последней минуте матча не позволили праздновать СНВ победу - лишь третье место.

Перемогти будь-якою ціною. Іншого завдання у команди Modas (грали у синій формі) і не було, адже на кону стояло чемпіонство в групі «В» першої ліги. Колективу «Свет на востоке» (грали у помаранчево-чорній формі) також було що втрачати. Вони  ще мали шанс потрапити до трійки призерів, та й про таке поняття, як «честь», ніхто не забував.

Обидві команди дуже жваво розпочали, і моменти для взяття воріт почали виникати регулярно. Перевагою відразу заволоділи «модники», особливо своєю активністю відзначався Потапов Андрій. А на четвертій хвилині матчу Андрій пройшов правим флангом і зробив простріл у штрафний майданчик гостей, де вже чекав на м’яч партнер по команді Олександр Кульша, 1-0. У Modas-а змінилась перша четвірка і цим скористався суперник. Пройшло лише 45 секунд з того моменту, як «хлопці сходу» пропустили гол, а Олександр Зарицький втік з партнерами по команді у контрвипад і відновив рівновагу матчу. Цей гол розлютив другу четвірку команди Modas. Хлопці домінували протягом  того відрізку часу, що були на полі, і хотіли довести всім, що не гірші за своїх партнерів по команді. Але рахунок залишався незмінним до того моменту, поки знов на полі не з’явилась перша четвірка «модників». А вивів свою команду вперед знов-таки капітан команди – Олександр Кульша, 2-1. Бажання  і прагнення йти вперед було присутнє в обох команд, але майстерність у Modas-а була все ж-таки вища. Справді класні і різноманітні комбінації «крутили» хлопці у синьому, але їм не вистачало холоднокровності і стриманості. Та й воротар команди «Свет на востоке» діяв дуже впевнено. Окремо хочеться вкотре за турнір відзначити Потапова Андрія. Хлопець впевнено провів матч і разом з капітаном команди був справжнім лідером. Андрій був корисним на всіх ділянках поля і майже всі атаки починалась  з нього. Нажаль, такого лідера не було у СНВ. Команда більшість часу проводила у захисті, сподіваючись на контратаки і помилки суперників.  І саме у той час, коли здавалось, що перший тайм закінчиться з мінімальною перевагою Modas-у, гравці СНВ вдало розіграли один з нечисленних стандартів і зрівняли рахунок матчу, 2-2. Перерва…

В перерві ніхто не міг зрозуміти, як Modas, володіючи повною перевагою продовж першого тайму, та маючи стільки моментів, грає лише нічию з суперником. Але це футзал, друзі! Тим цікавішим обіцяв бути другий тайм. На другу половину матчу Кульша і компанія вийшли з чіткими намірами довести, що рахунок зовсім випадковий і все швидко стане на свої місця. А СНВ навпаки намагались усім показати, що ніякої випадковості немає, і рахунок – це результат обраної тактики на гру. З перших хвилин другого тайму Modas заволодів незаперечною перевагою. Моментів, щоб повести у рахунку, було більш ніж досить, але помилки гравців на завершальному етапі не давали такої змоги. Шоком для всіх стала 33 хвилина матчу, коли Ардашніков Андрій втік від захисників, пройшов з м’ячем до самих воріт і поклав його у самий кут. 3-2 за СНВ. Крах чемпіонських амбіцій? Ні! Знайшовся у Modasa-а той гравець, що повів команду за собою. І хто б це міг бути, як не капітан команди. Спочатку він з Потаповим змусили суперників «назбирати» фолів. І вже на 36-й хвилині, коли цих фолів було 6, Андрій Потапов потужним ударом реалізував 10-метровий і зрівняв рахунок у грі. А за 30 секунд до кінця матчу Кульша з пасу все того ж Потапова що є сили б’є по воротах суперника і приносить таку бажану перемогу своїй команді. Ось він, справжній чемпіонський характер! Ось він, справжній капітан команди!

Що ж, вже у перший рік існування команди Modas стає чемпіоном групи «В» першої ліги. Команда впевнено йшла до цього успіху і беззаперечно заслуговує овації на свою адресу. Це тільки початок для цього талановитого і молодого колективу. Особливу увагу звісно ж треба приділити вболівальникам Modas-а. Ніхто не буде сперечатись, що частка успіху команди належить групи підтримки. Молодці! А команді СНВ побажаємо успіхів вже у наступному році. Можливо, команда саме у такій  грі здобула той досвід, що є необхідним для великих перемог.

Свет на Востоке - MOdas - 3:4
Голы: Зарицкий, 8, Верхулевский, 15, Ардашников, 33 - ..., 6, 11, 38 (с 10-метрового), 40.
СНВ: Власенко - Верхулевский, Бойко, Тимощук, Зарицкий, Ардашников, Чернюк, Беспальченко, Сергеев.
Предупреждения: Бойко, Сергеев.