Футбольный клуб СНВ (Киев)

 
 
 
 

ФФзК. 7 тур. СНВ - MOdas - 3:4

gettach1_2.jpgВ борьбе за вторую строчку Первой лиги чемпионата Киева по футзалу футболисты нашей команды "Свет на Востоке" показали 100-процентную самоотдачу и вполне могли рассчитывать на победу. Ошибка арбитра и расконцентрированность на последней минуте матча не позволили праздновать СНВ победу - лишь третье место.

Перемогти будь-якою ціною. Іншого завдання у команди Modas (грали у синій формі) і не було, адже на кону стояло чемпіонство в групі «В» першої ліги. Колективу «Свет на востоке» (грали у помаранчево-чорній формі) також було що втрачати. Вони  ще мали шанс потрапити до трійки призерів, та й про таке поняття, як «честь», ніхто не забував.

Обидві команди дуже жваво розпочали, і моменти для взяття воріт почали виникати регулярно. Перевагою відразу заволоділи «модники», особливо своєю активністю відзначався Потапов Андрій. А на четвертій хвилині матчу Андрій пройшов правим флангом і зробив простріл у штрафний майданчик гостей, де вже чекав на м’яч партнер по команді Олександр Кульша, 1-0. У Modas-а змінилась перша четвірка і цим скористався суперник. Пройшло лише 45 секунд з того моменту, як «хлопці сходу» пропустили гол, а Олександр Зарицький втік з партнерами по команді у контрвипад і відновив рівновагу матчу. Цей гол розлютив другу четвірку команди Modas. Хлопці домінували протягом  того відрізку часу, що були на полі, і хотіли довести всім, що не гірші за своїх партнерів по команді. Але рахунок залишався незмінним до того моменту, поки знов на полі не з’явилась перша четвірка «модників». А вивів свою команду вперед знов-таки капітан команди – Олександр Кульша, 2-1. Бажання  і прагнення йти вперед було присутнє в обох команд, але майстерність у Modas-а була все ж-таки вища. Справді класні і різноманітні комбінації «крутили» хлопці у синьому, але їм не вистачало холоднокровності і стриманості. Та й воротар команди «Свет на востоке» діяв дуже впевнено. Окремо хочеться вкотре за турнір відзначити Потапова Андрія. Хлопець впевнено провів матч і разом з капітаном команди був справжнім лідером. Андрій був корисним на всіх ділянках поля і майже всі атаки починалась  з нього. Нажаль, такого лідера не було у СНВ. Команда більшість часу проводила у захисті, сподіваючись на контратаки і помилки суперників.  І саме у той час, коли здавалось, що перший тайм закінчиться з мінімальною перевагою Modas-у, гравці СНВ вдало розіграли один з нечисленних стандартів і зрівняли рахунок матчу, 2-2. Перерва…

В перерві ніхто не міг зрозуміти, як Modas, володіючи повною перевагою продовж першого тайму, та маючи стільки моментів, грає лише нічию з суперником. Але це футзал, друзі! Тим цікавішим обіцяв бути другий тайм. На другу половину матчу Кульша і компанія вийшли з чіткими намірами довести, що рахунок зовсім випадковий і все швидко стане на свої місця. А СНВ навпаки намагались усім показати, що ніякої випадковості немає, і рахунок – це результат обраної тактики на гру. З перших хвилин другого тайму Modas заволодів незаперечною перевагою. Моментів, щоб повести у рахунку, було більш ніж досить, але помилки гравців на завершальному етапі не давали такої змоги. Шоком для всіх стала 33 хвилина матчу, коли Ардашніков Андрій втік від захисників, пройшов з м’ячем до самих воріт і поклав його у самий кут. 3-2 за СНВ. Крах чемпіонських амбіцій? Ні! Знайшовся у Modasa-а той гравець, що повів команду за собою. І хто б це міг бути, як не капітан команди. Спочатку він з Потаповим змусили суперників «назбирати» фолів. І вже на 36-й хвилині, коли цих фолів було 6, Андрій Потапов потужним ударом реалізував 10-метровий і зрівняв рахунок у грі. А за 30 секунд до кінця матчу Кульша з пасу все того ж Потапова що є сили б’є по воротах суперника і приносить таку бажану перемогу своїй команді. Ось він, справжній чемпіонський характер! Ось він, справжній капітан команди!

Що ж, вже у перший рік існування команди Modas стає чемпіоном групи «В» першої ліги. Команда впевнено йшла до цього успіху і беззаперечно заслуговує овації на свою адресу. Це тільки початок для цього талановитого і молодого колективу. Особливу увагу звісно ж треба приділити вболівальникам Modas-а. Ніхто не буде сперечатись, що частка успіху команди належить групи підтримки. Молодці! А команді СНВ побажаємо успіхів вже у наступному році. Можливо, команда саме у такій  грі здобула той досвід, що є необхідним для великих перемог.


Свет на Востоке - MOdas - 3:4
Голы: Зарицкий, 8, Верхулевский, 15, Ардашников, 33 - ..., 6, 11, 38 (с 10-метрового), 40.
СНВ: Власенко - Верхулевский, Бойко, Тимощук, Зарицкий, Ардашников, Чернюк, Беспальченко, Сергеев.
Предупреждения: Бойко, Сергеев.
Интересная статья? Поделись ею с вашими Друзьями:

Комментарии  

 
0 Автор комментария №47:       Jamesgob
Дата и время:                          05.02.2020 03:39
https://spb-spravki.com/sertificates/analiz-ptsr/ купить результаты анализов пцр
Цитировать
 
 
0 Автор комментария №46:       Cameronexony
Дата и время:                          04.02.2020 10:02
http://oprosnews-money.ru - финансирование

Займы онлайн быстрые деньги каждому.
Как получить.
Для получения денег необходимо нажать кнопку Получить деньги на этой странице или перейти на онлайн сервис оформления заявки на займ и внимательно заполнить все поля анкеты Внимание.
Вводите корректные данные и свой номер телефона, на него придет смс с кодом подтверждения .
При заполнении анкеты укажите сумму займа.
Предварительный расчет переплаты можно сделать в калькуляторе на главной странице сайта и перейти к заполнению заявки уже из калькулятора, нажав Получить деньги .
Рекомендуем воспользоваться видеоинструкцие й для верного заполнения всех полей.
После оформления займа вы получите график платежей, убедительно просим придерживаться указанных дат при внесении очередного платежа.
http://monitoringmoney.ru - банковские карты банковские карты http://oprosnews-money.ru - кредит


5571**
Цитировать
 
 
0 Автор комментария №45:       Gita
Дата и время:                          03.02.2020 19:18
Therefore, people spend more some time online.

Here is my web site - výrobca total curve recenzie: https://sk.tai-chi-offenbach.de/breast-enlargement/35/total-curve/
Цитировать
 
 
0 Автор комментария №44:       Jamesgob
Дата и время:                          02.02.2020 17:43
https://spb-spravki.com/sertificates/sanatorno-kurortnaya-karta-rebenku-076u/ санаторно курортная карта ребенку купить
Цитировать
 
 
0 Автор комментария №43:       sashamol
Дата и время:                          30.01.2020 18:09
Bestellen Sie SEO-Suchmaschinenop timierung der Website, Bestellen Sie Website-Promotion-Services Bei allen Fragen wenden Sie sich an den Benutzernamen Skype pokras7777
Wir sammeln auch Basen
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить